Klasa VI a na wycieczce w Mierkach

Cze 14, 2019 by

Klasa VI a na wycieczce w Mierkach

Na początku czerwca klasa VI a spędziła dwa pełne wrażeń dni w Mierkach w pięknym ośrodku położonym nad Jeziorem Pluszne. Nasz pobyt rozpoczęliśmy od zajęć integracyjnych, które były dla nas świetną okazją do wspólnej zabawy. Tego dnia czekało nas jeszcze wiele atrakcji: budowaliśmy szałas w lesie, uczyliśmy się krzesać ogień. Były też przejażdżki na seagwayach, a po południu czekało na nas ognisko, przy którym uczyliśmy się śpiewać harcerskie piosenki. Wieczorem ruszyliśmy na pełną emocji grę terenową, szukając ukrytego skarbu. Najlepsze miało nadejść nazajutrz – udaliśmy się na basen, gdzie spędziliśmy fantastyczny czas! Przed wyjazdem wychowawczyni zaprosiła nas lody. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i ruszyliśmy w drogę do domu. Pod szkołę, gdzie czekali na nas stęsknieni rodzice, dotarliśmy szczęśliwi i zdrowi. Wycieczka okazała się wspaniałą, niezapomnianą przygodą!

Related Posts

Tags

Share This