Apele klas szóstych i siódmych.

Cze 17, 2019 by

Apele klas szóstych i siódmych.

W dniu 12 czerwca klasy szóste i siódme uczestniczyły w apelu podsumowującym drugi semestr pracy w szkole. Podczas spotkania obecni byli nauczyciele i wychowawcy uczący w klasach, Pani Dyrektor Hanna Baszyńska, Pani Wicedyrektor Agnieszka Kalenik oraz przedstawiciel Rady Rodziców. Część oficjalna na którą składały się: przedstawienie frekwencji i średnich ocen klas, wyczytanie uczniów którzy otrzymają świadectwo z czerwonym paskiem oraz laureatów konkursów przedmiotowych, których w tym semestrze było, ku naszej uciesze bardzo dużo, przeplatała się z programem artystycznym. Mogliśmy oglądać występ chłopców z klasy 6b, którzy przedstawili wiersz ” Lokomotywa”, występy wokalno taneczne klas 6a, 7b, oraz 7c. Ignacy Smolik odkrył przed nami swój talent i pięknie zagrał na gitarze i zaśpiewał. Na koniec apelu, tuż po wystąpieniu Pani Dyrektor i zabraniu głosu przez przedstawiciela Rady Rodziców, klasa 7a porwała nas do tańca swoim pięknym wykonaniem wakacyjnej piosenki. Gratulujemy wszystkim uczniom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i życzymy udanych słonecznych wakacji.
Wychowawcy

Related Posts

Tags

Share This