Apel klas I-III

Cze 24, 2019 by

Apel klas I-III

Dnia 18 czerwca 2019 roku odbył się apel podsumowujący II semestr nauki w roku szkolnym 2018/2019 . O godzinie 10.30 rozpoczęli swoją uroczystość ubrani w stroje galowe uczniowie klas I – III wraz ze swoimi wychowawczyniami. Wzięły w niej także udział panie dyrektor H. Baszyńska i A. Kalenik oraz przybyli na tę uroczystość rodzice . Podczas apelu nagrodzono licznych laureatów konkursów, które odbyły się w II półroczu. Były to: konkurs na najaktywniejszych czytelników na poszczególnych poziomach klas, konkursy plastyczne „Wiosna, wiosna …ach to ty”, „Wiosenny witraż”, „Mój przyjaciel”, „Pomidorek, czy szczypiorek”. Kolejnymi laureatami byli zwycięzcy w konkursie wiedzowym dla klas III „Sowa – mądra głowa” oraz kaligraficznym. Nagrodzono także zaangażowaną w akcję „Kilometry dobra” uczennicę i dwójkę nauczycieli. Tradycyjnie wyróżniono najlepszych matematyków i polonistów na poszczególnych poziomach , w tym także laureatów konkursów Kangurek Matematyczny dla klas III oraz Żaczek dla klas II. Cała uroczystość była przeplatana występami artystycznymi w postaci wesołych wierszyków, wakacyjnych piosenek i barwnych tańców w wykonaniu naszych uczniów. Apel zakończyły rymowane rady jak spędzić przyjemnie i bezpiecznie zbliżające się wakacje. Głos zabrały także panie, dyrektor Hanna Baszyńska i Anna Zielińska – przedstawicielka Rady Rodziców, które życzyły wszystkim uczniom aby cudownie wypoczęli. Na wielki wakacyjny finał, wszyscy obecni na uroczystości uczniowie wykonali piosenkę „Gdy leżę na plaży”. Apel zakończył się gromkim okrzykiem – Niech żyją wakacje!

 więcej zdjęć na fb szkoły

Related Posts

Tags

Share This