apel klas IV,V

Cze 24, 2019 by

apel klas IV,V

18 czerwca uczniowie klas 4. i 5. wzięli udział w apelu podsumowującym drugi semestr wytężonej i owocnej pracy. Na uroczystości obecni byli wychowawcy, nauczyciele, Pani Dyrektor Hanna Baszyńska, Pani Wicedyrektor Agnieszka Kalenik oraz Pani przewodnicząca Rady Rodziców. Apel rozpoczął się częścią oficjalną, podczas której przedstawiono frekwencję, średnią ocen klas oraz wyczytano uczniów wzorowych, a było ich naprawdę wielu! Nauczyciele wręczyli także nagrody osobom, które wzięły udział w różnych konkursach przedmiotowych, osiągając wysokie pozycje. Cały apel urozmaicony został występami uczniów klas 4a i 4b. Zostały także odczytane przestrogi dla uczniów dotyczące korzystania z uroków wakacji. Na zakończenie głos zabrały Pani Dyrektor oraz Pani przewodnicząca Rady Rodziców, które życzyły wszystkim szalonego, udanego i wypełnionego słońcem odpoczynku. Rok szkolny 2018/2019 minął bardzo szybko. Wszyscy zasłużyli na długo wyczekiwany odpoczynek. W związku z tym…wakacje czas zacząć!!!
Wychowawcy klas IV i V

 Więcej zdjęć na fb szkoły

Related Posts

Tags

Share This