Dzień chłopaka

Paź 2, 2019 by

Dzień chłopaka

30 września, jak każdego roku obchodziliśmy w szkole Dzień Chłopaka. Samorząd Uczniowski przygotował kilka ciekawych konkurencji, które miały wyłonić Super Chłopaka 2019 w dwóch kategoriach wiekowych : klasy 4-6 oraz 7-8.
Nasze prowadzące Lena i Zuzia, dzielnie i wytrwale egzaminowały chłopaków poddających ich kilku ciekawym próbom. Były kalambury, pokaz tańca i zręczności, test znajomości warzyw oraz najtrudniejsze dla Panów zadanie – malowanie paznokci. Naszą zabawę uświetnił występ Mai i Michaliny, dziewczynki zaprezentowały pokaz umiejętności tanecznych na najwyższym poziomie. 
Oto zwycięzcy: klasy 4-6
1 miejsce Borys Kidoń
2 miejsce Igor Łopiński
3 miejsce Piotr Marchlik
Klasy 7-8
1 miejsce Dominik Kaczmarczyk
2 miejsce Tymon Lalka
3 miejsce Wojtek Zieliński

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom odwagi i wszechstronności. Zapraszamy za rok.
Samorząd Uczniowski

Więcej zdjęć na stronie fb szkolnego

 

Related Posts

Tags

Share This