Dni Rodziny

Lis 5, 2019 by

Dni Rodziny

Jak wiemy w rodzinie wszystko się zaczyna, wszystko się odbywa. Miło nam zatem poinformować, iż nasza szkoła wzięła udział w Podsumowaniu XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny 25 października 2019 roku. Miejscem spotkania stał się Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie. Spotkanie rozpoczęło się krótkim występem artystycznym. Następnie miało miejsce wystąpienie członków Komitetu Honorowego XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny: Gustawa Marka Brzezin, Artura Chojeckiego i Ks. Abp dr Józefa Górzyńskiego. Nie zabrakło wręczenia statuetki za zorganizowanie Uroczystego Zakończenia XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina. Odbyło się także podsumowanie samorządowego konkursu nastolatków „Ośmiu wspaniałych” oraz nagrodzenie laureatów przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina i Warmińsko-Mazurskiego Lidera Młodzieżowego Wolontariatu Jolantę Dakowską. Podsumowania XVI wojewódzkiego konkursu literackiego „Kochające się małżeństwo – szczęśliwa rodzina” oraz nagrodzenia laureatów dokonał Andrzej Taborski, czyli koordynator konkursu. Warto wspomnieć, iż podsumowanie XVI wojewódzkiego konkursu plastycznego i grafiki komputerowej „Dobre relacje w mojej rodzinie” i nagrodzenie laureatów przeprowadziła koordynatorka konkursu Teresa Antczak. Ostatnim podsumowaniem na owym spotkaniu było ogólne podsumowanie XXI Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny. Na koniec miał miejsce oczywiście słodki poczęstunek dla uczestników konferencji.

 Więcej zdjęć na fb szkoły.

Related Posts

Tags

Share This