Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości.

Lis 12, 2019 by

Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości.

W piątek, 8 listopada 2019 odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W akademii wzięła udział cała społeczność szkolna oraz rodzice.
Z tej okazji wszyscy uczniowie klasy II b, VII b i VII c przygotowali program artystyczny, w trakcie którego młodzież poznała najważniejsze fakty dotyczące odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli.
W trakcie apelu młodzi artyści wykonali pieśni oraz wiersze o tematyce patriotycznej.
Bez wątpienia ogromny podziw wywołał występ najmłodszych artystów, uczniów klasy II b, którzy wykonali wzruszającą inscenizację do pieśni „Uwięziony ptak” i do pieśni „ Przybyli ułani pod okienko”.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom za dostarczenie wielu niezapomnianych wrażeń oraz Pani M. Cioch i Pani A. Mićko za wykonanie dekoracji.
Chciałybyśmy również podziękować wszystkim uczniom za zainteresowanie apelem i godne zachowanie w trakcie występów.
U. Wróblewska
W. Trubiło
H. Kurdzieko

Więcej zdjęć i filmów na fb szkoły.