apel klas I-III

Sty 17, 2020 by

apel klas I-III

Dnia 16 stycznia 2020 roku odbył się apel podsumowujący I semestr nauki w roku szkolnym 2019/2020 . O godzinie 10.30 rozpoczęli swoją uroczystość ubrani w stroje galowe uczniowie klas I – III wraz ze swoimi wychowawczyniami. Wzięły w niej także udział panie dyrektor H. Baszyńska i A. Kalenik oraz przybyli na tę uroczystość rodzice . Podczas apelu nagrodzono licznych laureatów konkursów, które odbyły się w I półroczu. Były to: konkurs na najaktywniejsze klasy i czytelników na poszczególnych poziomach oraz konkurs fotograficzny „Książka w pierwszoplanowej roli”. Konkursy plastyczne: „Polska, złota jesień”, „Legendy Warmii w oczach dziecka”, „Portret mojego nauczyciela”, „Najsłodszy miś”, „Mój wymarzony zawód”. Kolejnymi laureatami byli zwycięzcy w konkursie logopedycznym „Wierszyki, które łamią języki” oraz „Świąteczna skarpeta z życzeniami w języku angielskim”. Cała uroczystość była przeplatana występami artystycznymi w postaci wesołych wierszyków i piosenek o tematyce zimowej w wykonaniu naszych uczniów. Apel zakończyły rymowane rady jak spędzić przyjemnie i bezpiecznie zbliżające się ferie. Głos zabrała także pani dyrektor Hanna Baszyńska, która życzyła wszystkim uczniom aby ferie spędzili zdrowo i cudownie wypoczęli. W związku z tym na finał uczniowie klasy III b zaśpiewali piosenkę pt. „Bardzo zdrowa piosenka zimowa”. Po pożegnaniu wszyscy rozeszli się do swoich sal.

 Więcej zdjęć na fb szkoły

Related Posts

Tags

Share This