apel klas V, VI

Sty 20, 2020 by

apel klas V, VI

W dniu 17 stycznia odbył się apel podsumowujący I semestr nauki roku szkolnego 2019/ 2020. Na apelu zebrali się uczniowie klasy VC, VD i klas VI. Udział w apelu wzięła udział p. dyrektor szkoły Hanna Baszyńska oraz p. wicedyrektor Agnieszka Kalenik a także rodzice. Głównymi prowadzącymi apelu był uczeń z klasy VI a Kornel Baszyński i uczennica z klasy VId Antonina Stelmach. Podczas apelu przedstawiono frekwencję klasy, średnie ocen poszczególnych klas oraz wzorowych uczniów. W kolejnej części apelu wręczono nagrody uczniom, którzy wyróżnili się i zdobyli wysokie miejsca w konkursach organizowanych w I semestrze. Apel uświetniły występy uczniów z klasy VId, VIC i VD. Na zakończenie apelu głos zabrała p. dyrektor, która życzyła wszystkim zdrowych i miłych ferii zimowych.

Related Posts

Tags

Share This