Apel klas VII, VIII

Sty 20, 2020 by

Apel klas VII, VIII

Dnia 15 stycznia 2020 r. odbył się apel podsumowujący I semestr nauki roku szkolnego 2019/2020 klas VII i VIII. W apelu uczestniczyła Dyrektor szkoły Pani Hanna Baszyńska i Wicedyrektor Pani Agnieszka Kalenik, a także nauczyciele, wychowawcy klas i rodzice. Prowadzący apel uczniowie przedstawili frekwencje, średnie ocen poszczególnych klas oraz wzorowych uczniów, których wszyscy zebrani nagrodzili owacjami. Następnie nauczyciele wręczyli nagrody uczniom, którzy zostali wyróżnieni w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, przedmiotowych i artystycznych oraz uczestniczyli w akcjach charytatywnych zorganizowanych w pierwszym semestrze roku szkolnego. Apel umiliły artystyczne występy uczniów o tematyce zimowej i nie tylko. Uczniowie udzielili porad jak miło, bezpiecznie i wesoło spędzić ferie zimowe. Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor szkoły życząc uczniom i nauczycielom mile spędzonych ferii.;

Related Posts

Tags

Share This