apel klas 4a, 4b, 5a, 5b

Lut 4, 2020 by

apel klas 4a, 4b, 5a, 5b

Dnia 16 stycznia 2020 r. odbył się apel podsumowujący I semestr nauki roku szkolnego 2019/2020 klas IV a, IV b, V a i V b. W apelu uczestniczyła Dyrektor szkoły Pani Hanna Baszyńska i Wicedyrektor Pani Agnieszka Kalenik, a także nauczyciele, wychowawcy klas i rodzice. Na dobry początek dziewczęta z klasy V a zaprezentowały swoje umiejętności wokalne w piosence Roksany Węgiel. Następnie prowadzący apel uczniowie przedstawili frekwencje, średnie ocen poszczególnych klas oraz wzorowych uczniów, których wszyscy zebrani nagrodzili gromkimi brawami. W dalszej części uroczystości nauczyciele wręczyli nagrody uczniom, którzy zostali wyróżnieni w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, przedmiotowych i artystycznych oraz uczestniczyli w akcjach charytatywnych zorganizowanych w pierwszym semestrze roku szkolnego. Apel umilił także wokalny występ uczennic z klasy V b, które to zaśpiewały piosenkę z repertuaru Cleo. Prowadzący uroczystość udzielili porad jak miło, bezpiecznie i wesoło spędzić ferie zimowe. Na tym apel zakończono.
  

Related Posts

Tags

Share This