II miejsce chłopców

Lut 13, 2020 by

II miejsce chłopców

II miejsce chłopców w Półfinale I Mistrzostw Województwa W-M SZS w kategorii „3” siatkarskich

W dniu 10.02.2020r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bartoszycach odbył się Półfinał I Mistrzostw Województwa W-M SZS w kategorii „3” siatkarskich chłopców w roku szkolnym 2019/2020. W zawodach wzięli udział mistrzowie i wicemistrzowie Mistrzostw Regionu: SP 7 Bartoszyce, SP 2 Węgorzewo, SP Dywity, SP 6 Olsztyn. Rozgrywki prowadzone były systemem gry „każdy z każdym”. Punktualnie o godz. 10:00 na boisku I rozegraliśmy mecz z SP Dywity. Mecz ten przegraliśmy 1:2. Następnie na boisku II rozegraliśmy mecz z gospodarzem rozgrywek – SP 7 Bartoszyce. W tym spotkaniu dopisało nam szczęście i wygraliśmy 2:1, choć kibice całym sercem byli za gospodarzami. Ostatni mecz na boisku I graliśmy z SP 2 Węgorzewo i wygraliśmy to spotkanie 2:0. Szkoła Podstawowa z Dywit wygrała wszystkie mecze i tym sposobem zapewniła sobie udział w finałach wojewódzkich. Chłopcy z naszej szkoły zajęli II miejsce i zagrają w barażach o udział w finale wojewódzkim. Tylko drużyna, która zdobędzie I miejsce w barażach zakwalifikuje się do finału wojewódzkiego. Chłopcy zagrali w składzie: Tobiasz Mielnik – kapitan zespołu, Mateusz Babalski, Dawid Baczul, Kornel Baszyński, Piotr Kraszewski, Aleksander Malicki, Tymon Wasilewski. Zawodnikom gratulujemy i życzymy awansu do finału wojewódzkiego. Wyjazd chłopców na zawody do Bartoszyc sfinansowała Rada Rodziców.

Opiekun – nauczyciel wych. fiz. Grażyna Gwiazda.

Klasyfikacja końcowa:

SP Dywity – I miejsce – awans do finału wojewódzkiego

SP 6 Olsztyn – II miejsce – gra w barażach

SP 7 Bartoszyce – III miejsce

SP 2 Węgorzewo – IV miejsce

Related Posts

Tags

Share This