Zajęcia szkolne odwołane.

Mar 11, 2020 by

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie w naszej szkole nie będą się odbywały zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
– Zajęcia w placówce będą zawieszone na 2 tygodnie do dnia 25.03.2020r. Szkoła w tym czasie będzie nieczynna.
– Szanowni Państwo, ten okres nie jest czasem przeznaczonym na wypoczynek poza miejscem zamieszkania. Prosimy by dzieci pozostały w domu.
– 12 i 13 marca (najbliższy czwartek i piątek) odwołujemy zajęcia dydaktyczne, odbędą się jedynie zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice w tych dwóch dniach nie mają możliwości pozostawienia ich w domu
– Prosimy o bieżące śledzenie informacji oraz pozostanie z nami w stałym kontakcie za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.
Rodzicu,
Zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
Jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
Przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
Rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
Śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Ministerstwa Edukacji

Related Posts

Tags

Share This