Laureaci i finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Biologii.

Cze 7, 2020 by

Laureaci i finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Biologii.

Z wielką radością informujemy , że nasi uczniowie: Jakub Bonisławski z klasy VIIIa (laureat) i Aleksandra Żaguń z klasy VIII a (finalista) zostali zwycięzcami Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Etap Wojewódzki Konkursu odbył się 7 lutego 2020r w Warmińsko- Mazurskim Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Było to dla uczniów ogromnie wyzwanie, gdyż przez kilka lat ucząc się przyrody i biologii musieli opanować materiał z poprzednich lat. Uczniowie bardzo systematycznie pracowali uczęszczając na koło biologiczne ale także sami, ucząc się w domu , poszukując odpowiedzi na różne pytania. Test obejmował 30 pytań z różnych dziedzin biologii takich jak botanika, zoologia, genetyka, fizjologia, anatomia. Uczniowie musieli się wykazać się ogromną wiedzą by rozwiązać test składający się z 30 zadań w ciągu 90 minut.
Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów z biologii!
nauczyciel biologii
Małgorzata Rawińska

Related Posts

Tags

Share This