Witamy w nowym roku szkolnym 2020/2021

Wrz 1, 2020 by

Witamy w nowym roku szkolnym 2020/2021

Drodzy Rodzice,

Witamy w nowym  roku szkolnym 2020/2021. Bardzo cieszymy się, że mury naszej szkoły po tak długim czasie na nowo będą rozbrzmiewać radosnym śmiechem dzieci. Rozpoczynamy pracę w nowej rzeczywistości. Musieliśmy dostosować organizację pracy szkoły do otrzymanych z MEN, GIS i Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty wytycznych i zaleceń w związku z COVID-19. Między innymi zmuszeni byliśmy do wydłużenia czasu pracy szkoły. Uczniowie poszczególnych klas różnie rozpoczynają lekcje i różnie kończą by uniknąć zatłoczonych wejść do szkoły i przerw na korytarzach. Opracowany plan będzie funkcjonował w miesiącu wrześniu. Będziemy obserwować i zbierać informacje w jaki lepszy sposób dostosować plan do wytycznych i reżimu sanitarnego. Mamy nadzieję, że będzie miało to korzystny wpływ na zmiany w planie, jak również skróci dzień pracy szkoły. Życzymy wszystkim naszym uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym, wielu sukcesów. Państwu – naszym Rodzicom z góry dziękujemy za zaangażowanie i współpracę oraz życzymy miłych chwil spędzonych w gronie społeczności „Szóstkowej Rodzinki”.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP6 w Olsztynie

Related Posts

Tags

Share This